Hakkımızda

P347_1648_1061

Felsefemiz

İnsanı var eden değerlerden biri ailedir. Aile toplumun en küçük yapı taşıdır. Aile içerisinde yetişen bireyler toplumu oluşturduğu için toplumun gelişiminde ailenin büyük rolü vardır. Aile bağları, kişilerin sadece birbiriyle akraba olmasıyla oluşmaz, birbirleinin sevinç ve üzüntülerini de paylaşmayı gerektirir. Düğünler, doğumlar, ölümler, hastalıklar ve benzeri nedenlerle aileler bağlarını sıkılaştırırlar. Aile, akrabalık, hısımlık; aile bağlarıyla gerçek anlamını bulur. Tüm bu değerlere katkıda bulunmak için site yapına 2006 yılında karar verdik.

Hikayemiz

1996 yılında başlayan çalışmalarımız 2000 yılında secere çalışmaları tamamlandık. Bu çalışmada en büyük emek Mehmet Selim Bağlı'ya aittir. Şeyhlikten Ağalığa geçiş sürecinde Coğrafi,Tarihi  ve Siyasi Analizlerine çalışmasının sona ermesiyle ikinci aşama olan site yapımına geçtik. Soyağacımızın 200 yıllık tarihinin %90 toparlamış durumdayız.

Ekibi Tanıyın

Bir şirketin başarılı olması için nitelikli çalışanlara ihtiyacı vardır. Eğer insan sermayesi yeterli değilse şirket ne kadar maddi kaynağa sahip olursa olsun başarılı olamaz. Sitemiz yoğun emek karşılığında yıllarca çablayarak bugünkü durumuna getirilmiştir.

Hartavi

Şıhmüslüm HARTAVİ

Kurucu & CEO

Teknolojiye olan merakı buralara kadar sürükledi

boy-silhouette

Admin

Başkan Yardımcısı

Düzenleme aşamasında

girl-silhouette

Moderatör

Düzenleme aşamasında

Bu kişiyle ilgili ilginç bir gerçekten söz edilen kısa bir biyografisini ekleyin.

Sonraki adımlar...

Siteye katkı vermek ve çalışmalarımızda görev almak isteyen arkadaşarı bekliyoruz

Yorumlar kapatıldı.